Kryzys w kwarantannie

Kryzys w kwarantannie

Czym jest kryzys?

 

To zupełnie naturalny i nieodłączny element naszego życia i rozwoju.
Potraktuj go jako zwiastun czegoś zupełnie nowego i dobrego.
Przygotuj się na niego i nie pozwól mu zawładnąć całym Twoim życiem.
Umieść go w kwarantannie zanim wciągnie Cię w otchłań ciemnego oceanu.

» Pierwsza pomoc psychologiczna w kryzysie
» Rekomendowana przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) forma pomocy w kryzysie
» Przeprowadzana wg modelu RAPID PFA
» Zapewnia niezbędne wsparcie w bezpiecznej atmosferze
» Pozwala na ocenę funkcjonowania / diagnozę kryzysu
» Gwarantuje uzyskanie dalszych wskazówek i pomocy
» Pomaga uruchomić zasoby
» Ustalisz priorytety
» Przygotujesz plan i strategię działania

Dla kogo?
Dla osób, które czują, że toną w oceanie problemów, a każda fala osłabia ich jeszcze bardziej

Ilość spotkań: max. 3 konsultacje
Sesja trwa: 1 – 1,5 h
Miejsce: Online
Wartość: 150 zł / sesja

Coaching kryzysowy

» Dwuetapowy model pracy 
» Łączy elementy interwencji kryzysowej oraz coachingu klasycznego
» Zapewnia niezbędne wsparcie w bezpiecznej atmosferze
» Pozwala na ocenę funkcjonowania / diagnozę kryzysu
» Przewiduje organizacje planu działania
» Aktywuje potencjał rozwojowy kryzysu
» Wspiera osiąganie wyznaczonych celów
» Pomaga zintegrować siebie na nowo
» Pozwala zrozumieć, że równowaga wewnętrzna nie jest nam dana raz na zawsze

Dla kogo? 
Dla osób, które wiedzą, że bez latarni wskazującej drogę nie zdołają dotrzeć do brzegu
Dla osób, które czują, że zbliża się sztorm i pragną bezpiecznie dobić do brzegu

Ilość spotkań: ustalana indywidualnie
Sesja trwa: 1 – 1,5 h
Miejsce: online
Pierwsza sesja: bezpłatna
Wartość: 250 zł / sesja

Mentoring kryzysowy

» Łączy coaching kryzysowy z mentoringiem
» Zapewnia niezbędne wsparcie w bezpiecznej atmosferze
» Pozwala na ocenę funkcjonowania / diagnozę kryzysu
» Przewiduje organizacje planu działania
» Aktywuje potencjał rozwojowy kryzysu
» Wspiera osiąganie wyznaczonych celów
» Pozwala zrozumieć swoje emocje i odzyskać wewnętrzną równowagę
» Wykorzystuje wszystkie zasoby i doświadczenie zarówno mentora jak i mentee (klienta)
» Oparty na Metodzie Trójkąta Zmiany

Dla kogo? 
Dla osób, które pragną przetrwać sztorm, a w przyszłości surfować ze spokojem nawet po największych falach

Ilość spotkań: ustalana indywidualnie
Sesja trwa: 1 – 1,5 h
Miejsce: online 
Pierwsza sesja: bezpłatna
Wartość: 500 zł / sesja

MICHALINA CHODA

Certyfikowany Konsultant, Coach i Mentor Kryzysowy

Pomagam ludziom dostrzec, że funkcjonują w chronicznym stresie, dzięki czemu dokonują zmian i nie popadają w stan kryzysu.

W mojej praktyce wspieram klientów indywidualnych. Tych, którzy już znaleźli się w sytuacji odczuwanej jako trudność nie do zniesienia, ale też takich, którzy czują, że ta chwila jest nieunikniona i nadciąga niczym sztorm. 

W bezpiecznej atmosferze przełamują powstały kryzys psychologiczny  lub umieszczają go w kwarantannie, jeśli zaczną działać z odpowiednim wyprzedzeniem. 
Kiedy już uporają się z wszelkimi przeszkodami, zaczyna się najpiękniejszy i najbardziej owocny etap ich pracy, czyli rozwój pokryzysowy. 

Coachingiem oraz tematem kryzysów psychologicznych zajmuję się od czasu, kiedy sama wykorzystałam kryzys rozwojowy i potraktowałam jako nowe rozdanie w moim życiu. Nie był to najłatwiejszy i najspokojniejszy rejs, ale wróciłam z niego bogatsza o nowe doświadczenia, pomysły i co najważniejsze świadoma swoich potrzeb i emocji.

 

Certyfikaty i umiejętności

kursy-szkolenia-magister

OPINIE O PRACY ZE MNĄ

5/5
Praca z coachem nie jest dla mnie nowością. Stanowi bardzo ważny element w osiąganiu moich celów, zarówno krótko jak i długo terminowych.
Współpracowałam już z różnymi coachami w zależności od tego, co pragnęłam osiągnąć. Pracę z Michaliną oceniam bardzo wysoko. Jest ona osobą bardzo dobrze przygotowaną merytorycznie. Potrafi poprowadzić spotkanie w taki sposób, tak aby wyjść z niego „z konkretem”. Taka jasność pozwala na spojrzenie na samego siebie z innej perspektywy oraz uświadomienie sobie, że mamy wystraczający zasób narzędzi, aby móc działać tu i teraz.
Nasze spotkania były i są dla mnie ogromną przyjemnością
5/5
Michalina jest osobą sympatyczną, profesjonalną oraz empatyczną. Sesje z nią to sama przyjemność, ale też dużo pracy nad samym sobą. Szczególnie podobał mi się wrażliwy i przyjemny sposób, w jaki Michalina przeprowadzała spotkania. Na sesjach przerobiłyśmy wiele tematów, które siedziały gdzieś z tyłu głowy i nie dawały spokoju. Wszystko sprowadzało się do osiągnięcia pewnego, osobistego celu. Michalina poprowadziła mnie i moje myśli w takim kierunku, gdzie czekało rozwiązanie, a co za tym idzie rozwiane wątpliwości i siła do dalszego działania. Serdecznie polecam każdemu, kto chce znaleźć motywację, osiągnąć osobisty cel, znajduje się w ślepym punkcie lub po prostu potrzebuje rozmowy.
Anna
Account Support Management
5/5
Coaching to była dla mnie wielka niewiadoma. Wiedziałam że potrzebuję zmian w moim życiu, tylko nie wiedziałam w jakim kierunku. Praca z Michalina to był przyjemny proces, dużo pracy nad sobą, czasami bardzo głęboko i to w rejonach o których nie miałam pojęcia. Michalina stworzyła przyjazne środowisko, gdzie czułam się komfortowo i mogłam dogłębnie przeanalizować to co dla mnie ważne i do czego dążę. Każda sesja pozytywnie mnie wzmacniała, mogłam zobaczyć jak skutecznie osiągałam kolejne mniejsze i większe cele mimo wielu trudności. Wiem że jeszcze będę korzystać z innych form współpracy i że mogę na nią liczyć.
Justyna Matuszek
Fotografka i twórczyni marki Karfi
5/5
Miałam z Michaliną 11 sesji. Odczucia były bardzo różne. Na początku nie rozumiałam do końca jej pytań, było ciężko znaleźć odpowiedzi, czułam lekki stres przez ilość myśli we własnej głowie, ale skończyło się wszystko wyśmienitym poczuciem porządku, energią, lekkością i wiarą w siebie. Jej pytania pomogły mi odrzucić wszystko co przeszkadzało, znaleźć to co ważne dla mnie i znaleźć na to czas. Michalina często powtarza, że proces coachingu to 30% pracy w trakcie sesji i 70% po. I to jest naprawdę tak, czasami jeszcze tydzień po sesji myślałam nad jej pytaniami, szukałam odpowiedzi, zmieniałam je, wpadałam na coś nowego i szukałam tego co mi pasuje. Samopoznanie i samoorganizacja to nie są procesy łatwe i było czasami naprawdę ciężko, ale warto było. Michalina była bardzo cierpliwa i włożyła niesamowitą pracę w ten proces. Bardzo jej dziękuję, że pomogła mi przejść tę drogę, nie zamierzam zwalniać!
Anastasia
5/5
Na spotkanie z Michaliną namówiła mnie przyjaciółka. Przechodząc dość trudny czas postanowiłam spróbować czegoś (dla mnie) nowego, co miało mi pomóc odnaleźć zawodową drogę. Do procesu nastawiona byłam ze sceptyczną ciekawością. Co mogło się zmienić po kilku godzinach rozmowy z obcą osobą? Wszystko! Michalina od pierwszej rozmowy wzbudziła moje zaufanie i sympatię. To niezwykle ciepła, pozytywna, inspirująca osoba, która potrafi słuchać i zadawać pytania. Michalina dała mi ogromne wsparcie w odkrywaniu tego, co we mnie i dla mnie najlepsze. Dzięki spotkaniom udało mi się nie tylko odkryć predyspozycje i talenty, które jak się okazało jednak posiadam, ale również wzmocnić poczucie własnej wartości, czy asertywność. Profesjonalizm, rzetelność, otwartość i kreatywność – tymi czterema słowami mogę scharakteryzować Michalinę. Z całego serca polecam Ją jako coacha!
Martyna Świerc
5/5
Sytuacja, która mnie spotkała zupełnie przerosła mnie i moją żonę. Mimo tego, że Pani Michalina nie mogła zająć się moim przypadkiem - był to kryzys ostry i głęboki, to dała mi na początku niezbędne wsparcie i zapewniła bezpieczeństwo. Nie zostawiła mnie też w tej trudnej sytuacji samemu sobie. Byłem zupełnie poza normą, a ona pomogła mi znaleźć terapeutę i lekarza psychiatrę. Zupełnie nie wiedziałem co się ze mną dzieje i jak mogę sobie pomóc, gdyby nie ona, nie wiem jak ta historia by się skończyła. Profesjonalna i bardzo rzeczowa pomoc.
Pan Józef

Zacznij działać zanim kryzys zrobi to za Ciebie

Możesz umieścić go w kwarantannie